Ekspluatācijā nodota iepirkšanās centra OZOLS otrā kārta

Jaunumi

Iepirkšanās centra OZOLS 2. būvdarbu kārta nodota ekspluatācijā 2019. gada 24. oktobrī. Jaunais iepirkšanās centrs atrodas iepriekšējā lielveikala Galerija Azur vietā un tā kopējā platība sasniedz 30 350 kvadrātmetrus.

Galvenie centra veikali ir pārtikas lielveikals RIMI, kas jau ir atvērts veikala 1. kārtā kopš jūlija, un būvmateriālu,  sadzīves un elektropreču tirgotājs K SENUKAI, kas durvis vērs drīzumā.

Šī gada 24. oktobrī KS Holding nodeva ekspluatācijā jaunā koncepta lielveikala OZOLS otro kārtu, līdz ar to pilnībā pabeidzot būvniecības darbus. Jauniegūtajā platībā drīzumā durvis vērs Latvijā straujāk augošais būvmateriālu, sadzīves un elektropreču tirgotājs K Senukai.

Jau atklātajā lielveikala daļā kopš jūlija beigām strādā pārtikas lielveikals RIMI, ātrās ēdināšanas restorāns Hesburger Drive-in ar autokasi, aptieka, kā arī citi specializēti mazāki veikali. Pilnībā rekonstruētais iepirkšanās centrs OZOLS piedāvās ērtu un praktisku iepirkšanos 27 100 kvadrātmetru lielā platībā (iznomājamā platība).

“Apvienojot mājsaimniecības preču un būvmateriālu klāstu ar pārtikas un ikdienā nepieciešamāko lietu iegādi zem viena jumta, piedāvāsim samērā aizņemtajam pircējam ne tikai visplašāko preču izvēli, bet arī tradicionālas un inovatīvas iepirkšanās formas, piemēram, internetveikalu preču izņemšanas vietas u.c. risinājumus privātajiem un biznesa klientiem. K Senukai jaunā koncepta veikals būs progresīvākais visās Baltijas valstīs," norāda iepirkšanās centra vadītāja Ilze Brazeviča.

Centrs OZOLS atrodas netālu no Dienvidu tilta pārvada Rīgā, tam ir viegli piekļūt un organizēt lielāku pirkumu saņemšanu. Plašā stāvvieta paredzēta 750 automašīnām, turklāt tajā ir uzstādītas uzlādēšanas stacijas elektriskajiem automobiļiem, kā arī velonovietnes.