Oktobra izdevīgākie atlaižu piedāvājumi „Lieliska dāvana”!

Akcijas

Untitled design 13

Lieliskie% - mēneša izdevīgākie atlaižu piedāvājumi no Nacionālā dāvanu karšu eksperta Latvijā  „Lieliska dāvana”!

  • Relaksējoša pīlādžu SPA kūre

Garda un neaizmirstama SPA kūre, kas relaksēs un dāvās Jums patiesu harmoniju saspringtajā ikdienā! Piedāvājumā iekļauts: Muguras pīlings ar jūras sāls-pīlādžu pīlingu, visa ķermeņa relaksējoša masāža ar pīlādžu losjonu, kermeņa ietīšana pīlādžu losjonā, galvas masāža.

  1. persona/ 1 stunda 20min / 80 EUR- 62% =30 EUR


  • Aizraujoša boulinga spēle 6 personām

Lielākais sporta bārs Latvijā O‘Learys saviem apmeklētājiem piedāvā pavadīt laiku ģimenes, draugu vai kolēģu lokā izaicinot viņus vienā no populārākajiem iekštelpu sporta veidiem-boulingā. Piedāvājumā iekļauts: boulinga spēle 1 stunda, apavu īre.

1-6 personas/ 1 stunda/ 18 EUR-25%= 13,50 EUR

  • Atpūta diviem viesnīcā „LIELUPE by Semarah“

Viesnīcā „LIELUPE“ by Semarah Hotels baudiet atpūtu vienā no skaistākajām vietām Jūrmalā - priežu parka ieskautā paradīzē. Piedāvājumā iekļauts: Izmitināšana Standard tipa numurā, zviedru galda brokastis restorānā „Lielupe“, Wellness centra apmeklējums 1 st. 30 min/dienā, agrā ierašanās no 13:00 / vēlā izbraukšana līdz 15:00, bezmaksas autostāvvieta.

2 personas/ 1 nakts/ 115 EUR-26%= 85 EUR

Akcija spēkā no 1.10. – 31.10.2020. Dāvanu kartes derīgas 12 mēnešu periodā no iegādes brīža. Atlaides, akcijas un īpašie piedāvājumi nesummējas.